Story of Bored on Monday

Retv Lizda Draud Ar Beztermina Streiku

Retv Lizda Draud Ar Beztermina Streiku

BOREDMONDAY.COM - 19- ar Lizda pedagogu darbinieki france audzintji izgltbas beztermia lasjums- streiku- tad iestu tehniskie ja draud zim t streiku izgltbas retv- beztermia zintnes skolotji pasniedzji retv sks sacja- minte septembr un dana nepilds ministrija 17- 2022- un valdba aug 1 latvija- prasbas

And here is a list of reading Retv Lizda Draud Ar Beztermina Streiku best By simply using syntax one can one Article into as many 100% Readable versions as you may like that any of us explain to along with demonstrate Writing articles is a rewarding experience to you personally. All of us find good a lot of Cool reading Retv Lizda Draud Ar Beztermina Streiku beautiful image although all of us only present your article that people believe are the very best reading.

The image Retv Lizda Draud Ar Beztermina Streiku is merely pertaining to amazing trial when you much like the about you need to pick the initial images. Support the particular reader by means of buying the first words Retv Lizda Draud Ar Beztermina Streiku therefore the contributor can provide the most beneficial image and continue operating At looking for offer all kinds of residential and commercial services. you have to make your search to get a free quote hope you are okay have a nice day.

Izglītības Darbinieki Draud Ar Beztermiņa Streiku Septembrī Diena

Izglītības Darbinieki Draud Ar Beztermiņa Streiku Septembrī Diena

Lizda draud ar beztermiņa streiku. latvija. 17. aug, 2022. 1 minūte lasījums. dana france, retv. ja valdība un izglītības un zinātnes ministrija nepildīs pedagogu prasības, tad 19. septembrī skolotāji, audzinātāji, pasniedzēji, izglītības iestāžu tehniskie darbinieki sāks beztermiņa streiku, tā retv ziņām sacīja. Lizda draud ar beztermiņa streiku ja valdība un izglītības un zinātnes ministrija nepildīs pedagogu prasības, tad 19. septembrī skolotāji, audzinātāji, pasniedzēji, izglītības iestāžu tehniskie darbinieki sāks beztermiņa streiku, tā retv ziņām sacīja latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja. Ja valdība un izglītības un zinātnes ministrija nepildīs pedagogu prasības, tad 19. septembrī skolotāji, audzinātāji, pasniedzēji, izglītības iestāžu tehnisk. Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (lizda) padome šodien pieņēma lēmumu par beztermiņa streika organizēšanu septembrī, ja līdz maija vidum netiks grozīti noteikumi par pedagogu darba samaksu. Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (lizda) padome ārkārtas sēdē šovakar nolēmusi tomēr 19.septembrī sākt pedagogu beztermiņa streiku, nepieņemot izglītības un zinātnes ministrijas (izm) sagatavoto piedāvājumu. streiks tomēr norisināsies, jo nav panākti samērīgi kompromisi un lizda uzskata, ka valdības piedāvājums ir vērsts uz pedagogu.

50 Cilvēku Lielā Piketā Muitniekiem Pieprasa Izdienas Pensijas Un Draud

50 Cilvēku Lielā Piketā Muitniekiem Pieprasa Izdienas Pensijas Un Draud

Uzturot divas galvenās prasības – par valdības dokumentos solītu un iepriekš definētu pedagogu atalgojuma principu ievērošanu, kā arī par darba slodzes sabalansēšanu ātrāk nekā sešu gadu periodā – latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (lizda) padome šodien pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu sākot ar 19. septembri organizēt izglītības un zinātnes. Lizda streiks tiks rīkots septembrī, sākot no 2.septembra, kad šogad paredzēta zinību diena. kā aģentūrai leta pastāstīja lizda priekšsēdētāja inga vanaga, lēmums par streiku pieņemts lielā vienprātībā – tikai divi kolēģi, atbalstot streika norisi septembrī, vēlējušies organizēt arī brīdinājuma streiku maijā. Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (lizda) padome ārkārtas sēdē šovakar nolēmusi tomēr 19.septembrī sākt pedagogu beztermiņa streiku, nepieņemot izglītības un zinātnes ministrijas (izm) sagatavoto piedāvājumu, sacīja lizda vadītāja inga vanaga. viņa norādīja, ka streiks norisināsies, jo nav.

50 Cilvēku Lielā Piketā Muitniekiem Pieprasa Izdienas Pensijas Un Draud

50 Cilvēku Lielā Piketā Muitniekiem Pieprasa Izdienas Pensijas Un Draud

Izglītības Un Zinātnes Darbinieku Arodbiedrība Draud Ar Pedagogu

Izglītības Un Zinātnes Darbinieku Arodbiedrība Draud Ar Pedagogu

Izglītības Un Zinātnes Darbinieku Arodbiedrība Draud Ar Pedagogu

Izglītības Un Zinātnes Darbinieku Arodbiedrība Draud Ar Pedagogu

Retv: Lizda Draud Ar Beztermiņa Streiku

ja valdība un izglītības un zinātnes ministrija nepildīs pedagogu prasības, tad 19. septembrī skolotāji, audzinātāji, pasniedzēji, Žurnālistes madaras līcītes saruna ar saeimas ārpusfrakciju deputāti ilgu Šuplinsku. pedagogu streika izlīgšanas komisijas noslēdzošās tikšanās laikā vakar netika rasts kompromiss starp latvijas izglītības un ja kompromisu tuvākajā laikā nebūs, pedagogi streikos. tā šodien vienbalsīgi nolēma izglītības un zinātnes darbinieku tā tikai mums vēl trūka, rokas nolaižas!” tā par gaidāmo pedagogu streiku retv ziņu dienestam saka vecāki. daudzus māc iespējamais pedagogu beztermiņa streiks vēl šomēnes ar katru dienu kļūst arvien reālāks. Šodien notika otrā izlīgšanas komisijas jau pēc dažām dienām jaunais mācību gads, bet, kad būs pagājušas 2 nedēļas, iespējams, sāksies pedagogu beztermiņa streiks kādēļ septembrī izsludināts pedagogu beztermiņa streiks? cik tuvu esam pilnīgai pārejai uz izglītību latviešu valodā visās mācību skolotāju arodbiedrība aicinās skolu pedagogus no septembra sākt beztermiņa streiku. tā šodien vienbalsīgi lēmusi iespējams, jau šodien uzzināsim, vai nākampirmdien sāksies skolotāju beztermiņa streiks. pēc vakar izteiktā ministrijas latvijā katastrofāli trūkst skolotāju – pašlaik ir vairāk nekā tūkstoš vakanču un nav paredzams, ka līdz jaunā mācību gada latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja inga vanaga komentē par brīdinājuma streika norisi un

Related image with retv lizda draud ar beztermina streiku

Related image with retv lizda draud ar beztermina streiku

Comments are closed.